//escaped above
 • Pts – Cts: 08:00 – 18:00
 • +90 212 438 42 06
 • info@taksimdanismanlik.com
 • ISO 28000 Danışmanlık

  Firmanıza ISO 28000 Standardını uygulamaya karar verdiniz, fakat nasıl bir yol izlenir ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız ISO 28000 Danışmanlık Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi kurmak için, kapsamlı bir Kurumsal Risk Yönetimi ve ISO 28000 Standardının istediği şartları kurgulamanız gerekir. Bu nedenle ürün veya hizmetiniz yaşam ömrü boyunca herhangi bir risk olasılığı düşünülerek kapsamlı bir risk analizini deneyimli uzman eşliğinde yapmanız gerekebilir.

  Bu konuda Taksim Danışmanlık olarak ISO 28000 Belgesiyle ilgili işletmeniz içerisinde daha önce herhangi bir çalışmanız olsun veya olmasın. Sıfırdan en ince ayrıntılarına kadar analiz ederek Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi başarılı bir şekilde kurmaktayız.

  Danışmanlık hizmeti olarak ayrıca kurumsallaşmanıza katkıda bulunmak ve var olan diğer sistemlerinize entegrasyon için de destek vermekteyiz.

  Taksim Danışmanlık, kurumlarda ISO 28000 Tedarik Zinciri Yönetim Sistemi standardının geliştirilmesi ve uluslararası standartlara uygun seviyeye ulaştırılması için 4 aşamalı bir süreçte danışmanlık hizmeti vermektedir.

  ISO 28000 Danışmanlık

  ISO 28000 Danışmanlık Hizmetimizde Neler Var ?

  Durum Analizi
  ISO 28000 Tedarik Zinciri Yönetim sistemi Standart gereklilikleri doğrultusunda mevcut sistemin ve iyileştirme gerekliliklerinin tespiti için gerekli çalışmaları yürütülerek kapsamlı bir rapor hazırlıyoruz.
  Sistem Kurulumu
  Sistemin kurulması sürecinde uygulama ile ilgili rutin kontroller, iç tetkik ve risk analizi ve yönetim gözden geçirme toplantısını birlikte yapar ardından iyileştirici ve düzeltici faaliyetleri bir aksiyon planı ile ortaklaşa yürütürüz.
  Gerekli Eğitimler
  Sistemi kurmak için öncelikle; ISO 28000 Temel Eğitimi, 19011 İç Tetkikçi Eğitimi ve Uygulamalı Dokümantasyon Eğitimi Yaparak; tamamlandığında eğitim sertifikalarını oluştururuz.
  Belgelendirme Süreci
  ISO 28000 danışmanlık projesi sonucunda iç denetimlerin tamamlanmasının ardından Tedarik Zinciri Yönetim Sistemini kuruyoruz. Performans ölçümü ve iyileştirilmeleri gerçekleştirerek, sistemi belgelendirilmeye hazır hale getiriyoruz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  ISO 28000 BELGELENDİRME

  ISO 28000 BELGELENDİRME

  ISO 28000 belgelendirme, özellikle tedarik zinciri kapsamındaki firmaların gerekli iso standartlarını uygulamaları sonucu gerçekleşir. ISO 28000 Belgesi almak isteyen işletmeler ,Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi gereklerini firma içerisinde uygulamalıdırlar. ISO 28000 ile alakalı tüm konularda firmamızdan Danışmanlık Desteği alabilirsiniz.

  ISO 28000 EĞİTİMİ

  ISO 28000 EĞİTİMİ

  Tedarik zincirini daha güvenli hale getirmek için, işletmelerin ISO 28000 Eğitimi alması büyük önem taşımaktadır. Bu eğitim, işletmelerin uluslararası düzeyde tanınan bir yönetim sistemi kurmasını sağlamaktadur. ISO 28000, tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarına, tedarik zincirlerinde güvenliği artırma ve daha etkin bir yönetim sistemi kurma fırsatı

  ISO 28000 Belgelendirme Eğitim ve Danışmanlık

  Hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

  Call Now Button